Новини


DIM group продовжив розіграш квартири в ЖК Метрополіс У зв’язку зі збільшенням тривалості проекту «Зимова країна на ВДНГ», Акцію «Розіграш квартири в житловому комплексі «Метрополіс» також продовжено до 18 лютого 2018 року. Переможця буде визначено, як і планувалося, на закритті «Зимової країни на ВДНГ», – йдеться в повідомленні прес-служби DIM group.

Подробнее...


Перший будинок ЖК Автограф ввели в експлуатацію Девелопер DIM group повідомляє, що отримано дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції України на введення в експлуатацію першого будинку житлового комплексу «Автограф».

Подробнее...


DIM GROUP розігрує квартиру в ЖК Метрополіс DIM GROUP розіграє квартиру в ЖК «Метрополіс» в рамках«Зимової країни на ВДНГ», що триватиме з 16 грудня 2017 року по 14 січня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба групи компаній.

Подробнее...


DIM group вітає переможця розіграшу квартири у ЖК Метрополіс Девелопер DIM group на сцені «Запальної масляної на ВДНГ» 17 лютого провів фінал розіграшу квартири в житловому комплексі «Метрополіс».

Подробнее...


Низькі ціни забудовників передмістя - чим насправді ризикують покупці Останні пару років кількість новобудов передмістя збільшується щомісяця. Однак на тлі зростаючої конкуренції, ціни на квадратні метри практично не змінюються. Ми вирішили розібратися, що ховається за низькою ціною і що чекає інвестора приміського житла вже через пару років.

Подробнее...


Торонто очолило рейтинг міст із завищеними цінами на нерухомість Також до рейтингу потрапили Стокгольм, Мюнхен, Ванкувер, Сідней, Лондон, Гонконг і Амстердам.

Подробнее...


Усю нерухомість у світі оцінили у $200 трлн Більше 70% усієї нерухомості у світі за її ціновою оцінкою розміщено в десяти країнах.

Подробнее...


Вперше люди вручають ключі забудовникам Купівля житла в новобудовах – це завжди маса запитань і ризиків.

Подробнее...