Новини


Місто в місті Новая Англія – Вибір року 2018 8 грудня 2018 року відбулася вісімнадцята Урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2018».

Подробнее...


Як правильно вибрати і купити квартиру в новобудові Що потрібно знати про покупку квартири, з чого почати вибір житла і на що звернути особливо увагу,

Подробнее...


Які райони Києва будуються швидше? Дослідження ЛУН Вже 4 місяці поспіль відомий український пошуковик житла ЛУН публікує на офіційній сторінці у фейсбуці статистику по кранах, які працюють на будівництвах Києва.

Подробнее...


Жовтень-2018: які зараз ціни на нові квадратні метри в Кишиневі Згідно з даними онлайн-сервісу з вибору житла Flatfy, в Кишиневі на сьогодні є 217 актуальних новобудов, в яких пропонуються нові квартири від забудовників.

Подробнее...


Інтергал-Буд отримав міжнародне визнання одразу з трьома своїми проектами Провідний забудовник України виграв три нагороди в престижному міжнародному конкурсі European Property Awards 2018.

Подробнее...


Пошуковик квартир ЛУН оновив статистику цін на новобудови у Києві та області Щомісяця ЛУН візуалізує дані щодо цін на новобудови столиці та публікує їх на окремій сторінці статистики.

Подробнее...


У Києві виставили на продаж великий торговий центр Стартова ціна ТРЦ Гуллівер - 18,17 млрд гривень. Для участі в торгах пропонується внести ґарантований внесок у розмірі майже 910 млн гривень.

Подробнее...


Ердоган заборонив купувати нерухомість за валюту Всі договори будуть переведені в національну грошову одиницю - турецьку ліру. Перерахунок проведуть протягом 30 днів.

Подробнее...